Nauka angielskiego – co zrobić by była przyjemna?

 ›  › Nauka angielskiego – co zrobić by była przyjemna?

Państwowa inspekcja pracy Legnica

Nauka angielskiego – co zrobić by była przyjemna?

Nauka angielskiego – co zrobić by była przyjemna?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

edukacja (19)Język angielski – niby każdy zna, a większość ma braki. Czy to słówka, czy wymowa, czy składnia gramatyczna? Trochę wstyd nam się do nich przyznać, dlatego jak ognia unikamy rozmówek po angielsku i twierdzimy, że nie mamy serca do języków. W większości wypadków to jednak mijanie się z prawdą. Nauka języków obcych nie jest trudna, tylko wymaga czegoś, z czym większość ludzi ma potężny problem- systematyczności. O ile edukacja podstawowa, gimnazjalna, czy licealna zapewniała nam ciągłość nauki języka, o tyle dorosłe życie nam tę ciągłość odebrało- albo my ją sobie odebraliśmy na własne życzenie.

Jak znowu uczyć się języka angielskiego?

Zacznijmy od powtarzania i rozwijania słownictwa. Co najlepsze w obecnych czasach możemy to robić prawie wszędzie. Wystarczy zainstalować na telefonie odpowiednią aplikację z fiszkami. Włączajmy ją za każdym razem, jak jedziemy i wracamy z pracy autobusem, Co nam to da? Systematyczność! Nawet nie zauważymy, kiedy nauczyliśmy się takiej ogromnej ilości słówek. Teraz będziemy chcieli już tylko więcej!

Inne artykuły o edukacji:

Nauka angielskiego – co zrobić by była przyjemna? Reviewed by on niedziela, 6 marca, 2016 .

Język angielski – niby każdy zna, a większość ma braki. Czy to słówka, czy wymowa, czy składnia gramatyczna? Trochę wstyd nam się do nich przyznać, dlatego jak ognia unikamy rozmówek po angielsku i twierdzimy, że nie mamy serca do języków. W większości wypadków to jednak mijanie się z prawdą. Nauka języków obcych nie jest trudna,

ABOUT AUTHOR /